English EN German DE Polish PL

o nas

Kilka słów o naszej firmie

Kreatywne rozwiązania, światowy design na każdą kieszeń, najwyższa jakość produktów i usług, oto co wyróżnia naszą firmę na rynku.

Harimex jest importerem znanych i cenionych na świecie włoskich i hiszpańskich producentów płytek ceramicznych takich jak: Atlas Concorde, Aparici, Peronda.

W stałej sprzedaży posiadamy najwyższej jakości ceramikę sanitarną, kabiny, wanny, armaturę znanych z jakości, trwałości oraz niepowtarzalnego wzornictwa firm takich jak : Artceram, Globo, Flaminia, Kermi, SanSwiss, Fima, Hansgrohe.

Mamy świadomość, że wyjątkowe wzornictwo oferowanych przez nas produktów dostarcza naszym Klientom wiele radości, a pomieszczeniom prestiżu i luksusu. Wiemy, że w pięknych wnętrzach zarówno praca jak i wypoczynek są prawdziwą przyjemnością. Dowodzą tego tysiące zadowolonych klientów którzy skorzystali z naszej oferty na przestrzeni ostatnich 24 lat.

Oferujemy:

 • Kompleksowe prace remontowe z nadzorem
 • Płytki ceramiczne – włoskich, hiszpańskich i polskich producentów we wszystkich możliwych formatach o różnych kształtach, kolorach i funkcjonalności
 • Ceramikę sanitarną – czołowych światowych producentów
 • Kabiny prysznicowe – w wymiarach standardowych oraz, co do milimetra dopasowanych do potrzeb klienta
 • Wanny – klasyczne i designerskie, o rożnych formach, kształtach, wielkości i funkcjonalności
 • Meble łazienkowe – nowoczesne i tradycyjne, stojące, wiszące, zintegrowane z umywalkami, w dowolnej kolorystyce i rozmiarach
 • Armaturę – zarówno łazienkowa, jak i kuchenna. Dostosowane do stylu pomieszczenia, w różnych, często intrygujących kształtach
 • Akcesoria łazienkowe – często to one stanowią o wyjątkowości pomieszczenia, nadają mu smaku i niepowtarzalności
 • Technikę grzewczą – do wszystkich pomieszczeń ze szczególnym uwzględnieniem łazienek. Dowolne wielkości, formy i kształty, a także kolory i struktury

Klient detaliczny

Zapraszamy wszystkich klientów detalicznych do naszych salonów sprzedaży w Rumi, Gdyni i Gdańsku.

Sukcesywnie poszerzana oferta, dostosowana do aktualnych trendów rynkowych oraz wysoka jakość oferowanych przez nas produktów sprawiają, że jesteśmy w stanie zaspokoić wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów!

W stałej sprzedaży posiadamy najwyższej jakości ceramikę sanitarną, kabiny prysznicowe, wanny, armaturę znanych z trwałości oraz niepowtarzalnego designu firm takich jak: Artceram, Kermi, Hansgrohe.

Nasi sprzedawcy to jednocześnie doradcy, którzy doskonale orientują się w najnowszych trendach oraz kreatywnie podpowiadają najlepsze rozwiązania. Sprawdź naszą ofertę i odwiedź jeden z naszych salonów.

Projektanci i architekci

Jesteś Architektem, Projektantem, Designerem? Serdecznie zapraszamy do współpracy, dzięki naszej ofercie będziesz mógł zrealizować wszystkie założenia projektowe oraz zapewnić swoim Klientom kompleksowe usługi.

Wszystkie szczegóły dotyczące zasad współpracy możesz uzyskać kontaktując się bezpośrednio z pracownikami naszego salonu.

Dlaczego warto współpracować z Harimex?

 • Jesteśmy rzetelnym partnerem biznesowym oraz oferujemy korzystne warunki współpracy,
 • Posiadamy bardzo dużą ekspozycję płytek ceramicznych włoskich i hiszpańskich producentów,
 • Dzięki znakomicie zaopatrzonym magazynom zapewniamy towar od ręki przez 7 dni w tygodniu,
 • Zapewniamy kompleksową ofertę oraz profesjonalne doradztwo.

Klient inwestycyjny

Jesteś deweloperem, inwestorem budowlanym, podwykonawcą bądź klientem prowadzącym obiekt korporacyjny? Szukasz solidnego Partnera Biznesowego? Nasza bogata oferta zostanie dopasowana do Twoich potrzeb.

Gwarantujemy najwyższy standard i kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy oraz zapewniamy atrakcyjne ceny, a w przypadku podpisania długoterminowej umowy - bardzo korzystne dodatkowe rabaty.

Obsługujemy:

 • osiedla mieszkaniowe,
 • hotele, pensjonaty, domy wczasowe,
 • restauracje, bary, puby,
 • szkoły, urzędy, przychodnie, szpitale,
 • hale sportowe,
 • lokale usługowe i centra handlowe,
 • biura i gabinety,
 • baseny.

Zapraszamy do współpracy!

Klient hurtowy

Jednym z filarów działalności firmy Harmex jest współpraca z odbiorcami hurtowymi.

Jesteśmy rzetelnym partnerem biznesowym oraz oferujemy korzystne warunki współpracy. Od początku istnienia, staramy się wspierać partnerów handlowych naszą wiedzą i doświadczeniem.

Wieloletnie kontakty z zagranicznymi producentami zapewniają, że jesteśmy w stanie zaoferować hurtowniom najwyższa jakość produktów w najniższych cenach na rynku. W przypadku podpisania długoterminowej umowy - oferujemy bardzo korzystne dodatkowe rabaty.

Warunkiem koniecznym do rozpoczęcia współpracy hurtowej z naszą firmą jest kontakt z naszym działem hurtowym oraz posiadanie punku sprzedaży stacjonarnej lub internetowej.

Osoby odpowiedzialne za Państwa obsługę chętnie przedstawią warunki współpracy.

Trochę faktów

Światowy design, najwyższa jakość produktów i usług oto co wyróżnia naszą ofertę na rynku.

salony sprzedaży
w Gdańsku, Gdyni i Rumi

oferujemy produkty 85 marek z całego świata

produktów w naszym magazynie

Przyjdź do nas:

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów gdzie czakaja na Państwa również bezpłatne porady współpracujacych z nami architektów.

Na produkty zakupione w naszej firmie oferujemy transport na terenie całej Polski a także wieloletnią gwarancję.