En

Praca

Specjalista e-commerce

Miejsce pracy: Gdynia

Wymagania:

  • posiadanie co najmniej 2 lat doświadczenia w obszarze e-commerce
  • praktyczna znajomość narzędzi wspierających sprzedaż i analitykę, takich jak: Google Ads, Google Analitics, Google Tag Manager, Google Website Optimizer, Hotjar i inne
  • wiedza w zakresie obsługi Pakietu Office
  • umiejętna analiza i interpretacja wyników prowadzonych działań, oraz proponowanie nowych rozwiązania
  • nastawienie na realizację celów
  • praca dla osoby kreatywnej, sumiennej, pozytywnej i samodzielnej

Obowiązki:

  • pełna obsługa sklepu internetowego
  • aktualizacja treści na stronie e-sklepu
  • obsługa platformy sprzedażowej B2B
  • współtworzenie strategii Digital marketingowej w organizacji
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem serwisu e-commerce
  • bieżące monitorowanie i analiza trendów i konkurencji na rynku
  • wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu e-commerce

Oferujemy:

  • pracę w pozytywnym i zgranym zespole w rozwijającej się firmie
  • stałe zatrudnienie
  • oferujemy elastyczne formy zatrudnienia:umowa o pracę, działalność gospodarcza
  • atrakcyjne, motywujące wynagrodzenie, bony okolicznościowe
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • miłą atmosferę.