En

Praca

KOORDYNATOR D.S SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Salon w Gdańsku

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży minimum 2 lata
  • doświadczenie w kierowaniu kilkuosobowym zespołem
  • inicjatywa, zaangażowanie, kreatywność
  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i organizacyjne
  • wysoka motywacja i ukierunkowanie na osiąganie wytyczonych celów
  • Mile widziane – doświadczenie w branży wyposażenia łazienek

Obowiązki:

  • kierowanie pracą salonu sprzedaży w Gdańsku
  • odpowiedzialność za budowanie długotrwałych i silnych relacji z klientami firmy
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta w salonie
  • realizacja wyznaczonego planu sprzedaży
  • efektywne zarządzanie zespołem sprzedawców
  • obsługiwanie wszystkich procesów związanych z funkcjonowaniem salonu w Gdańsku.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie z 20 letnim doświadczeniem,
  • pracę stacjonarną w miłej atmosferze,
  • motywacyjny system wynagradzania uzależniony od efektów pracy (stała podstawa +   premia sprzedażowa)
  • szkolenia i narzędzia specjalistyczne
  • forma zatrudnienia-umowa o pracę