En

Praca

Specjalista sprzedaży do działu Hurt/Import

Miejsce pracy: Gdynia ul. Hutnicza 16

Czas pracy: od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Opis stanowiska:

– Profesjonalne doradztwo oraz kompleksowa obsługa klientów hurtowych

– Obsługa platformy sprzedażowej

– Budowanie długotrwałych relacji z klientami

– Pozyskiwanie nowych Klientów

– Przygotowywanie ofert handlowych

– Współpraca z dostawcami polskimi i zagranicznymi

– Obsługa importu od strony logistycznej

Wymagania:

– Wykształcenie min. średnie

– Doświadczenie w dziale sprzedaży mile widziane

– Dobra znajomość obsługi komputera (Windows, Excel);

– Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

– Umiejętność samodzielnej organizacji pracy;

– Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów;

– Wysoka kultura osobista, elokwencja i otwartość;

– Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu;

Oferujemy:

Forma zatrudnienia – umowa o pracę pełny etat

Motywacyjny system wynagradzania uzależniony od efektów pracy (stała podstawa + premia sprzedażowa)

Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Pracę w dynamicznym zespole i miłej atmosferze

Szkolenia specjalistyczne.

Na starcie zapewniamy wdrożenie i wsparcie.

CV ze zdjęciem należy wysłać na adres mailowy praca@harimex.pl