English EN German DE Polish PL

Praca

Specjalista ds.sprzedaży

Miejsce pracy: Rumia

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • nastawienie na realizację celów
  • kreatywność, sumienność, pozytywne nastawienie i samodzielność
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • lubi kontakt z ludźmi i pracę w zespole
  • wysoka kultura osobista
  • zainteresowanie designem

Obowiązki:

  • profesjonalna obsługa Klientów
  • współpraca z Architektami
  • sprzedaż oraz kontrola zamówień
  • opieka handlowa oraz utrzymywanie dobrych relacji z Klientami
  • przygotowywanie ofert handlowych

Oferujemy:

  • pracę w pozytywnym i zgranym zespole w rozwijającej się firmie
  • stałe zatrudnienie, elastyczny grafik pracy
  • elastyczne formy zatrudnienia: umowa o pracę, działalność gospodarcza
  • bardzo atrakcyjne, motywujące wynagrodzenie, bony okolicznościowe
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • miłą atmosferę

Specjalista ds. Sprzedaży internetowej

Miejsce pracy: Gdynia

Wymagania:

  • posiadanie co najmniej 2 lat doświadczenia w obszarze e-commerce
  • praktyczna znajomość narzędzi wspierających sprzedaż i analitykę
  • umiejętna analiza i interpretacja wyników prowadzonych działań, oraz proponowanie nowych rozwiązania
  • Znajomość PrestaShop, Google Analytics, Search Console, Google Merchant Center, GIMP, WfMag – lub innych potrzebnych do realizacji wyznaczonych celów,
  • praca dla osoby kreatywnej, sumiennej, pozytywnej i samodzielnej.

Obowiązki:

  • pełna obsługa sklepu internetowego
  • aktualizowanie oferty produktowej, przygotowywanie opisów produktów SEO friendly
  • nadzorowanie sprzedaży w market placach : Allegro, Ceneo
  • współtworzenie strategii digital marketingowej w organizacji
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem serwisu e-commerce
  • bieżące monitorowanie, analiza trendów i konkurencji na rynku
  • kreatywne myślenie, poszukiwanie niestandardowych rozwiązań i działań

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie
  • oferujemy elastyczne formy zatrudnienia:umowa o pracę, działalność gospodarcza
  • atrakcyjne, motywujące wynagrodzenie, bony okolicznościowe
  • miłą atmosferę.