En

Praca

DORADCA KLIENTA

Miejsce pracy: SALON W GDAŃSKU

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w dziale sprzedaży minimum 2 lata
  • Dobra znajomość obsługi komputera (Windows, Excel)
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Wysoka kultura osobista, elokwencja i otwartość
  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
  • Mile widziane – doświadczenie w branży wyposażenia łazienek

Obowiązki:

  • Profesjonalne doradztwo oraz kompleksowa obsługa klientów w salonie sprzedaży
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Współpraca z projektantami wnętrz
  • Pozyskiwanie nowych kierunków sprzedaży zgodnych z profilem firmy

Oferujemy:

  • Forma zatrudnienia – umowa o pracę pełny etat
  • Motywacyjny system wynagradzania uzależniony od efektów pracy (stała podstawa + premia sprzedażowa)
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Pracę w dynamicznym zespole i miłej atmosferze
  • Szkolenia specjalistyczne